Žaidimai
NavigacijaReklama
Meniu
SIMPSONAI, KEMPINIUKAS PLAČIAKELNIS
Bendra informacija:

Kategorija: Vaikučiams
Kalba: Lietuvių


Žanras: AnimacijaAprašymas:
VISOS SERIJOS
Žiūrėta: 370010 Komentarų (0) Plačiau
Slaptoji tarnyba / Arthur Christmas (2011)
Bendra informacija:

Kategorija: Vaikučiams » Animacija
Kalba: Lietuvių
Metai: 2011
Žanras: Animacija / Komedija
Režisierius: Sarah Smith, Barry Cook
Aktoriai: Bill Nighy, James McAvoy, Hugh Laurie, Jim Broadbent, Imelda Staunton

Aprašymas:
Bet kuriame pasaulio krašte gyvenančiam vaikui labiausiai maga sužinoti atsakymą į svarbiausią klausimą: kaip gi tas mielas, geras ir dosnus Kalėdų Senelis spėja per vienintelę naktį išnešioti visas kalėdines dovanas?

Daugelį metų šią neįmanomą misiją sklandžiai vykdo didelė, skaitlinga, bet nelabai draugiška Kalėdų Senelių giminė. Pats kalėdiškiausias Kalėdų Senelis jaučiasi dideliu bosu, kasdien atsilieka nuo pažengusių verslo subtilybių ir vis dažniau mėgsta patinginiauti.

Svarbiausius šeimos reikalus tvarko pašėlusiai išradingas vyriausiasis sūnus Styvas, kuris neišduoda paslapčių net artimiausiems, bet trokšta perimti iš kartos į kartą perduodamą tėčio raudonąjį kostiumą. Tai jis sumąstė nepriekaištingai veikiančią dovanų suvyniojimo ir pristatymo sistemą. Per vasarą Šiaurės ašigalio bazėje jis treniruoja 1,6 milijono elfų būrį, kad mažiukams nulėpausiams ilganosiams pavyktų kiekvieną namą Žemės planetoje spartietiškai aplankyti vos per 18,14 sekundžių. Neįtikėtina, bet slaptieji agentai elfai visur suspėja be jokių papildomų stebuklų.

Garsiausius ir talentingiausius D.Britanijos animatorius vienijanti studija "Aardman" ("Srovės nublokšti", "Volisas ir Gromitas: kiškiolakio prakeiksmas", "Viščiukų maištas") nupiešė fantastišką, magišką ir linksmą nuotykį, kuris niekam neleis suabejoti, kad Kalėdų Senelis iš tikrųjų egzistuoja ne tik legendose.
Žiūrėta: 12455 Komentarų (0) Plačiau
Pelenė 3: Laiko vingis (2007)
Bendra informacija:

Kategorija: Vaikučiams » Animacija
Kalba: Lietuvių


Aprašymas:
Piktajai pamotei į rankas patenka Krikštamotės fėjos burtų lazdelė, ir ji pasuka laiką atgal. Burtų pagalba pamotė padaro taip, kad princas pamilsta jos dukrą Anastasiją. Pelenei reikia įveikti klastą ir burtus, kad atgautų meilę.
Žiūrėta: 13565 Komentarų (0) Plačiau
Pelėdų Karalystės sargai
Bendra informacija:

Kategorija: Vaikučiams » Animacija
Kalba: Lietuvių
Rezisierius: Zack Snyder
Zanras: Fantastinis / Nuotykių / Animacinis
Pagamintas: 2010

Aprašymas:
Jauną pelėdžiuką Soreną įkvėptė jo tėvo pasakojimai apie Pelėdų karalystės sargus, mistinę sparnuotų karių komandą, kurie kovėsi didingame mūšyje tam, kad apsaugotų pelėdų karalystę nuo Bogio.Sorenas svajoja vieną dieną prisijungti prie šių herojų. Tačiau jo vyresnis brolis Kluddas tik šaiposi iš šios jaunesniojo brolio minties ir jam pavydi.
Kluddo pavydas turi baisių pasekmių – abu pelėdžiukai nukrinta nuo medžių viršūnių tiesiai į Blogio nagus. Dabar tik Sorenas, kartu su kitų jaunų drąsių pelėdų pagalba gali suorganizuoti bebaimį pabėgimą. Kartu jie pakyla virš jūros ir pro tirštą miglą ieško didžiojo medžio, legendinių pelėdų karalystės sargų namų. Stebuklingo miško gyventojoms iškyla rimtas pavojus... Sorenas viliasi nugalėti Blogį ir apsaugoti pelėdų karalystę.
Žiūrėta: 12579 Komentarų (0) Plačiau
Ilja Muromietis ir Lakštingala Galvažudys (2007)
Bendra informacija:

Kategorija: Vaikučiams » Animacija
Kalba: Lietuvių


Aprašymas:
Garsėja Rusijos žemė didvyriais ir plėšikais. Viską stebi kunigaikštis, tačiau ir jis neišvengia klaidų. Dabar jis susiginčijo su didvyriu, o plėšikas Lakštingala pagadino nemažai kraujo…
Žiūrėta: 7445 Komentarų (0) Plačiau
Stebuklingos žuvelės kerštas / The Wish Fish (2012)
Bendra informacija:

Kategorija: Vaikučiams » Animacija
Kalba: Lietuvių
Aktoriai: Segundo Altolaguirre, Luis Sánchez-Polack
Režisierius: Ivan Oneka, Gorka Vázquez
Metai 2012
Kokybė: Gera (DVDRip)
Trukmė: 1h 10 min.

Aprašymas:
Storuliukas Olipas labai mėgsta žaisti su monstrais, žiūrinėti komiksus, valgyti saldainius ir traškučius. O štai apie žuvį, jis negali nė pagalvoti. Bet mama, norėdama, kad sūnus teisingai maitintųsi, paruošia jam „auksinę žuvelę“. „Jei tu ją suvalgysi, išsipildys visi tavo norai“, - tikina mama Olipą. Olipas mama nepatiki, nenoriai suvalgo žuvį ir pasako, kad norėtų, jog į Žemę atskristų ateiviai ir sunaikintų visus vandens gyventojus. Jo ir visų kitų nuostabai, taip ir atsitinka: Žemę ima atakuoti ateiviai iš Saturno ir naikinti vandens gyvūnus. Kas gi bus toliau? Ar pavyks sustabdyti ateivius?
Žiūrėta: 1020 Komentarų (0) Plačiau
Galingasis 6 / Big Hero 6 (2014)
Bendra informacija:

Kategorija: Vaikučiams » Animacija
Kalba: Lietuvių
Aktoriai: Jamie Chung, T.J. Miller, Maya Rudolph, Ryan Potter, Genesis Rodriguez, Alan Tudyk
Režisierius: Chris Williams, Don Hall
Metai 2014
Kokybė: Gera (DVDRip)
Trukmė: 1h 30 min.

Aprašymas:
Pasaulis turi naujus superherojus! Animacinių filmų kalvė „Disney Animation Studios“ ir populiarių filmukų „Ilgo plauko istorija“ bei „Ledo šalis“ kūrėjai pristato naujausią savo darbą – animacinį nuotykių filmą „Galingasis 6“.

San Fransokyo (išgalvotas San Francisko ir Tokijaus mišinys) mieste gyvenantis keturiolikmetis Hiro – jaunas, tačiau itin gabus šiuolaikinių technologjų genijus. Vieną dieną į jo rankas pakliūva... tikrų tikriausias pripučiamas robotas Beimaksas. Juokingai mielas pripučiamas padaras yra vyresniojo Hiro brolio kūrinys.

Beje, šis robotas – kitoks. Beimakso krūtinėje plaka mylinti ir užjaučianti širdis. Na ir kas kad ją vis reikia pakrauti elektros ernergija. Hiro ir Beimaksas tampa puikiais bičiuliais. Ir jie būtų gyvenę ilgai ir laimingai, niekuo nesirūpindami... Tačiau miestą užgriūva paslaptingo nusikaltėlio piktadarystės.

Kai pasaulio likimas pakibs ant plauko, o apsnūdę didmiesčio policininkai galvos tik apie spurgas, Hiro su Beimaksu suvienys jėgas ir stos į kovą prieš niekšybes. Prie neįprastos jų komandos prisidės ir keturi Hiro draugai – tokie pat pamišę technologijų genijai – Vasabis, Citrinukė, GoGo Tomago ir Fredas. Galingasis šešetas – sprogtamasis užtaisas visiems niekšeliams.
Žiūrėta: 4197 Komentarų (0) Plačiau
PRINCESĖ GULBĖ: KARALIŠKOSIOS ŠEIMOS PASAKA / The Swan Princess: A Royal Family Tale(2014)
Bendra informacija:

Kategorija: Vaikučiams » Animacija
Kalba: Lietuvių
Papildoma informacija:
Trukmė: 80 min
Režisierius: Richard Rich
Kategorija: Animaciniai, Nuotykiai
Aktoriai: James Arrington, Laura Bailey, Joel Bishop, Jan Broberg.... kiti

Aprašymas:
Princas Derekas ir Princesė Odeta įsivaikino mažą mergaitę vardu Alisa. Tačiau Alisą pagrobia grupelė skraidančių voverių, nes jos tiki, kad princesė Gulbė, kaip teigia pranašystė, yra blogio įsikūnijimas. Dabar Derekas ir Odeta turi išgelbėti Alisą, įtikinti skraidančias voveres, kad Odeta nėra bloga, ir nugalėti piktuosius Uždraustuosius Menus.
Žiūrėta: 963 Komentarų (0) Plačiau
STALO FUTBOLAS / Metegol(2013)
Bendra informacija:

Kategorija: Vaikučiams » Animacija
Kalba: Lietuvių
Trukmė: 106 min
Režisierius: Juan José Campanella
Kategorija: Animaciniai, Nuotykiai
Aktoriai: Rupert Grint, Peter Serafinowicz, Rob Brydon, Andrew Knott.... kiti

Aprašymas:
Metegol (Stalo futbolas) - Chuano Josė Kampanelos animacinis filmas, argentiniečių-ispanų bendras produktas 3D formatu. Pagrindiniai istorijos veikėjai – stalo futbolo figūrėlės. Amadėjus gyvena paslaptingame mažame kaimelyje, dirba bare ir žaidžia stalo futbolą kaip niekas kitas. Jis įsimylėjęs savo vaikystės draugę Laurą, kuri apie tai nė nenutuokia.

Kaimelio idilė griūna, kuomet į gimtuosius namus grįžta Grubusis, geriausias futbolo žaidėjas pasaulyje, pasiryžęs atkeršyti už vieninteles praloštas varžybas gyvenime. Palūžęs dėl stalo futbolo ir baro, Amadėjus atranda kai ką magiško – jo mėgstamiausio žaidimo figūrėlės šneka... Ir daug... Amadėjus kartu su jais leidžiasi į nuotykių kupiną kelionę gelbėti Lauros. Jie leidžiasi į kelią, kurio gale jie bandys tapti tikra futbolo komanda. Bet ar futbole yra vietos stebuklams?
Žiūrėta: 877 Komentarų (0) Plačiau
STEBUKLŲ NAMAI / The House of Magic(2013)
Bendra informacija:

Kategorija: Vaikučiams » Animacija
Kalba: Lietuvių
Trukmė: 85 min
Režisierius: Jeremy Degruson, Ben Stassen
Kategorija: Animaciniai, Komedijos, Nuotykiai
Aktoriai: Cinda Adams, George Babbit, Murray Blue, Kathleen Browers, Joey Camen.... kiti

Aprašymas:
Vienišas, pasimetęs kačiukas atranda naujus namus ir didelę smagią šeimą, tačiau greit supranta, kad naujieji namai labai keisti ir ne tokie svetingi, kaip atrodė iš pirmo žvilgsnio. Bet negi tai galiėtų sutrukdyti patirti magijos kupiną jo gyvenimo nuotykį!
Žiūrėta: 2873 Komentarų (0) Plačiau
   
No Rights Reserved 2008-2014