Žaidimai
NavigacijaReklama
Meniu
SIMPSONAI, KEMPINIUKAS PLAČIAKELNIS
Bendra informacija:

Kategorija: Vaikučiams
Kalba: Lietuvių


Žanras: AnimacijaAprašymas:
VISOS SERIJOS
Žiūrėta: 738652 Komentarų (0) Plačiau
Žvaigždžių karai: per erdvę ir laiką / Thru the Moebius Strip (2005)
Bendra informacija:

Kategorija: Vaikučiams » Animacija
Kalba: Lietuvių
Režisierius: Glenn Chaika
Vaidina: Jonathan Taylor Thomas, Chris Marquette, Mark Hamill, Michael Dorn, Andrea Leon...
Žanras: Animacinis / Fantastinis / Nuotykių
Išleidimo data: 2005
Kalba: Lietuvių (Profesionalus vienbalsis)

Aprašymas:
Išradėjas Saimonas Veiras sukuria portalą, kurio dėka galima keliauti per laiką ir erdvę. Eksperimento metu jis pakliūna į spąstus – smalsuolis įstringa tolimoje izoliuotoje planetoje. Po septynerių metų jo keturiolikmetis sūnus Džekas tėvo pėdomis atseka į Rafiko planetą, kurią nuo Žemės skiria 27 milijonai šviesmečių. Berniukas išsiaiškina, kad jo tėvas kali paslaptingoje karalystėje, kurią valdo milžinai. Čia klesti laikai, labai panašūs į mūsų viduramžius, o gyvenimą reguliuoja burtininkai ir magai.
Žiūrėta: 4135 Komentarų (0) Plačiau
Halko planeta (2010) / Planet Hulk (2010)
Bendra informacija:

Kategorija: Vaikučiams » Animacija
Kalba: Lietuvių
Metai: 2010
Žanras: Animacinis / Veiksmo / Nuotykiai
Režisavo: Sam Liu
Vaidina: Rick D. Wasserman, Lisa Ann Beley, Mark Hildreth, Liam O'Brien, Kevin Michael Richardson …
Kalba: Lietuvių

Aprašymas:
Į kosmosą ištremto Halko erdvėlaivis sudužo Sakaro planetoje, kurią valdo nuožmusis Raudonasis karalius. Parduotas į vergiją, jis tapo galingiausiu gladiatoriumi, tačiau naujieji šeimininkai neilgai tuo pasidžiaugė.

Milžinas sudarė sąjungą su naujaisiais savo likimo draugais: apsukriu vabzdžiu Myku, negailestingu uolažmogiu Korgu, buvusiu dvasininku Hiruamu ir kilminga maištininke Eloja. Viskuo nusivylę Sakaro gyventojai tiki, kad Halkas yra jiems siųstasis išgelbėtojas. Tačiau ar jis išgelbės jų planetą, ar sunaikins?
Žiūrėta: 10256 Komentarų (0) Plačiau
Monstrų viešbutis 2 / Hotel Transylvania 2 (2015)
Bendra informacija:

Kategorija: Vaikučiams » Animacija
Kalba: Lietuvių
Drescher, Molly Shannon, Megan Mullally, Nick Offerman, Dana Carvey, Rob Riggle, Mel Brooks
Režisierius: Genndy Tartakovsky
Metai 2015
Kokybė: Gera (DVDRip)
Trukmė: 1h 20 min.

Aprašymas:
Drakula ir kiti Monstrų viešbučio gyventojai kviečia į antrąją savo nuotykių dalį.

Kaip žinia, ne visi vampyrai blogi. Pasitaiko ir mielų, širdingų ir atjaučiančių kraują geriančių monstrų. Vienas iš jų – Drakula, žmogaus kojai neįžengiamuose miškuose pastatęs ypatingą viešbutį – prieglobstį visoms pabaisoms, kurios iš tikrųjų pačios bijo žmonių. Prieš trejus metus du užuojauta stebėjome, kaip Drakula supanikuoja, į slaptąjį viešbutį netikėtai užklydus klajojančiam jaunuoliui – žmonių vaikui bei susierzina, kai neprašytas atvykėlis ima akivaizdžiai simpatizuoti jo dukrai. Žinoma, viskas susitvarko ir Drakula gali ramiau atsikvėpti.

Tačiau dabar jo gyvenime iškyla kita didžiulė problema. Berniukas, kurio susilaukė jo mylima dukra su jau minėtu atvykėliu, nelabai panašus į vampyrą. Vydamas šalin mintis, kad anūkas paveldėjo žento genus, Drakula imasi veikti. Kartu su kitais viešbučio gyventojais kraugeriškasis senelis padarys viską, kad anūkėlis taptų tikru savo giminės pasididžiavimu. Deja, tačiau bandymai mažylyje pažadinti vampyrą laukto rezultato neduoda. Į pagalbą atskuba netgi Drakulos tėtis, vampyrų legenda Vladas. Tačiau ar visų gerbiamo senolio pagalba padės nelaimingam Drakulai pagaliau atversti savo anūkėlį į „doros kelią“? O galbūt to visiškai nereikia, nes laimė juk nepriklauso nuo anūko vampyriškumo.
Žiūrėta: 26578 Komentarų (0) Plačiau
Pramuštgalviai Paryžiuje (2000)
Bendra informacija:

Kategorija: Vaikučiams » Animacija
Kalba: Lietuvių


Aprašymas:
Pramuštgalviai vyksta į Paryžių. Ten jie lydi išsiblaškėlį tėvą Stju, kuris kviečiamas pataisyti didžiulio dinozauro. Dinozauras priklauso pramogų parkui ir sugedęs negali džiuginti vaikų. Atvykę keliautojai susitinka su parko direktore Koko. Ši netrukus pasirodo esanti baisiai valdinga, tačiau tėtušiai Stju tai nerūpi – jis įsimylėjęs iki ausų. Kaip jį atgrasyti nuo vedybų su blogąja valdytoja?
Žiūrėta: 629 Komentarų (0) Plačiau
Bitė Maja / Maya the Bee Movie (2014)
Bendra informacija:

Kategorija: Vaikučiams » Animacija
Kalba: Lietuvių
Aktoriai: Noah Taylor, Kodi Smit-McPhee, Richard Roxburgh, Jacki Weaver, Miriam Margolyes, Coco Jack Gillies
Režisierius: Alexs Stadermann
Metai 2014
Kokybė: Gera (DVDRip)
Trukmė: 1h 28 min.

Aprašymas:
Bitė Maja į kino ekranus pirmą kartą atskrido dar 1926-aisiais – praėjus 14 metų nuo knygos pasirodymo. Bet didžiausio populiarumo pasaulyje sulaukė 1975–1980 metais Japonijoje kurtas televizijos serialas. Prieš keletą metų Bitę Mają į televizijos ekranus parskraidino jos tėvynainiai vokiečiai, ėmęsi kurti savo serialą. Paskatinti šio serialo sėkmės, kūrėjai nusprendė apie bitės Majos nuotykius papasakoti ir kine. Lietuviškai įgarsinta istorija pasakoja apie bitutę, kuri labai išsiskiria iš kitų mažųjų zyzlių būrio. Ji labai greitai susiranda bičiulių, tačiau jos būdas patinka ne visiems. Smalsioji bitutė trukdo suktai prižiūrėtojai Buzlinai regzti savo planą – ji ketina sukiršinti taikias bites su pavojingomis širšėmis ir paveržti avilio karalienės sostą. Ar Maja apsaugos savo avilių gyventojus nuo bręstančio karo?
Žiūrėta: 3095 Komentarų (0) Plačiau
Septintasis nykštukas / The Seventh Dwarf (2014)
Bendra informacija:

Kategorija: Vaikučiams » Animacija
Kalba: Lietuvių
Aktoriai: Otto Waalkes, Mirco Nontschew, Boris Aljinovic, Ralf Schmitz, Cosma Shiva Hagen
Režisierius: Boris Aljinovic, Harald Siepermann
Metai 2014
Kokybė: Gera (DVDRip)
Trukmė: 1h 27 min.

Aprašymas:
Klasikinių pasakų rinkinys atgimsta itin originalioje animacinėje komedijoje visai šeimai. Piktoji ragana Delamorta kūdikystėje užkerėjo princesę Rožę - iki aštuonioliktojo gimtadienio ji įsidurs pirštą aštria adata ir ji bei visa jos pilis šimtui metų užmigs giliu miegu, o šį burtą galės panaikinti tik tikrai mylinčio vaikino bučinys gražiajai Rožei. Džekas - būtent tas vaikinas. Likus dienai iki aštuonioliktojo Rožės gimtadienio jis išsiunčiamas pas septynis nykštukus, kurie gyvena už septynių kalnų. Šie turėjo saugiai paslėpti Džeką, kad šis po pražūtingo gimtadienio išgelbėtų vargšę Rožę. Deja, keliaudamas pas nykštukus Džekas paklydo ir pateko į raganos spąstus.

Delamortos džiaugsmui, išsipildo liūdniausias scenarijus. Princesė įsiduria pirštą, jos gelbėtojas pagrobtas ir visa karalystė užmiega giliu giliu miegu. Išskyrus septynis nykštukus. Maži narsūs vyrukai leidžiasi ieškoti Džeko - vaikiną reikia pargabenti į pilį ir pažadinti snaudžiančią princesę. Pavojingoje kelionėje jų lauks daugybė išbandymų ir netikėtumų, tačiau ūgis - ne kliūtis!
Žiūrėta: 3426 Komentarų (0) Plačiau
Aviukas Šonas. Filmas / Shaun the Sheep Movie (2015)
Bendra informacija:

Kategorija: Vaikučiams » Animacija
Kalba: Lietuvių
Aktoriai: Justin Fletcher, Omid Djalili, Kate Harbour, Sean Connolly, Andy Nyman
Režisierius: Mark Burton, Richard Starzack
Metai 2015
Kokybė: Gera (DVDRip)
Trukmė: 1h 25 min.

Aprašymas:
Aviuką Šoną puikiai pažįsta ir myli viso pasaulio vaikai. Animacinis serialas apie niekaip nenurimstančio ir nuolat į keblias situacijas patenkančio išdaigininko Šono nuotykius buvo pradėtas rodyti 2007-ųjų pavasarį Didžiojoje Britanijoje, o dabar serialą gali stebėti net 180-ies šalių televizijų žiūrovai, tarp jų – ir Lietuvos.

Kaip žinia, aviukas Šonas turi neprilygstamą talentą savo nekaltomis išdaigomis nuolat privirti pakankamai daug košės, kurią tenka srėbti tiek jam pačiam, tiek visiems aviuko draugams. Filmo istorija prasideda lygiai taip pat. Aviukas Šonas nusprendžia šiek tiek pasilinksminti, tačiau netikėtai įvykiai pakrypsta kiek netikėta linkme. Šono išdaiga priverčia Fermerį išvykti iš gimtosios sodybos į tolimą ir nepažįstamą Didelį Miestą. Supratęs, kad ir vėl privirė košės, aviukas Šonas mobilizuoja fermos gyventojus ir visi kartu iškeliauja gelbėti mylimo šeimininko.
Žiūrėta: 3507 Komentarų (0) Plačiau
Magiška vidurinė mokykla: Kelionė į stebuklų šalį (2015)
Bendra informacija:

Kategorija: Vaikučiams » Animacija
Kalba: Lietuvių


Aprašymas:
Magiškos vidurinės mokyklos mokinės atsiduria stebuklų šalyje prieš pat Širdžių Karalienės gimtadienį. Stebuklų šalies vidurinėje jos sutinka žavinguosius Raudonąjį ir Baltąjį Valetus, tačiau mokyklą valdo sukta ir niekšinga Džokerė, kuri daro viską, kad sutrukdytų mergaitėms baigti jos prižiūrimą stebuklų šalies vidurinę. Ši demoniškais juokdario atributais išsipuoši gražuolė rezga baisiai pavojingus planus. Ar draugėms pavyks ją nugalėti?
Žiūrėta: 5463 Komentarų (0) Plačiau
Barbės – princesės galia (2015)
Bendra informacija:

Kategorija: Vaikučiams » Animacija
Kalba: Lietuvių


Aprašymas:
Modernios karalystės princesė Kara gyvena įprastą gyvenimą, tačiau viskas pasikeičia, kai princesę pabučiuoja magiškas drugelis ir ji supranta įgijusi super galių, padėsiančių kovoti su blogiu ir nusikaltimais. Nuo tos dienos Kara skraido po karalystę ir sprendžia žmonių problemas, tačiau apie pasikeitimus sužinojusi pavydi pusseserė susiranda tą patį drugelį, pavagia jo bučinį ir įgavusi supergalias tampa blogąją heroje… Merginų konkurencija tiesiogine prasme pasieks dangų, nes vyks dausose, bet gal yra kažkas šioje karalystėje, dėl ko pusseserės nustotų kovoti ir susivienytų?
Žiūrėta: 4564 Komentarų (0) Plačiau
   
No Rights Reserved 2016