Reklama
NavigacijaReklama
Meniu
Pagrindinis » Legendiniai filmai » Kiti » Amerikietiškas pyragas / American Pie (1999)
Amerikietiškas pyragas / American Pie (1999)
Bendra informacija:

Kategorija: Legendiniai filmai » Kiti
Kalba: Lietuvių

Trukmė: 95 min.
Žanras: Komedija
Šalis: USA
Režisavo: Paul Weitz, Chris Weitz
Aktoriai: Jason Biggs, Chris Klein, Thomas Ian Nicholas, Alyson Hannigan, Shannon Elizabeth …


Aprašymas:
Jie pamišę labiau už tuos, kurie buvo pakvaišę dėl Merės… Jų seksualinės užuominos dar aštresnės, nei Byvio ir Tešlagalvio. Kas juos sieja? Jie visi bet kokia kaina nori paragauti skaniausio pyrago. Ir tučtuojau!

Keturi vaikinai, baigiantys vidurinę mokyklą, turi vieną bendrą tikslą: Džimas, Kevinas, Finčas ir Ozas beprotiškai trokšta prarasti nekaltybę. Giliausiu jų įsitikinimu, tai labai svarbu padaryti dar prieš studijas koledže. Blogiausia, kad tik vienas iš keturių vaikinų turi rimtą draugę, tačiau ir ši vis dar abejoja, ar yra pasiryžusi tikram seksui.

Todėl išleistuvių vakarėlis - paskutinė galimybė vyrukams nekaltybę prarasti visiems kartu. Kad entuziazmas pasiekti užsibrėžtą tikslą neišblėstų, Džimas, Kevinas, Finčas ir Ozas susitaria "palenktyniauti", kuriam pavyks pirmajam įvilioti į lovą kokią nors mokyklos gražuolę. Kurį vaikiną lydės sėkmė, kuris taps tuo laiminguoju - pirmuoju, praradusiu nekaltybę?

pagalba


 • Jei stringa, neįšeina pažiūrėti - spausk čia <---

 • 2 dalis


  3 dalis  4 dalis


  Informacija
  Mielas klausytojau. Tu čia esi kaip neregistruotas vartotojas.
  Mes siūlome tau užsiregistruoti arba tiesiog prisijungti naudojant savo prisijungimo duomenis, tam, kad galėtum įkelti bei komentuoti norimas naujienas.
     
  No Rights Reserved 2008-2010