Reklama
NavigacijaReklama
Meniu
Pagrindinis » Fimai Lietuvių kalba » Mirusiųjų Diena / Day Of The Dead (2008)
Mirusiųjų Diena / Day Of The Dead (2008)
Bendra informacija:

Kategorija: Fimai Lietuvių kalba, Komedijos, Trileriai, Siaubo
Kalba: Lietuvių
Kategorija: Komedija, Siaubo, Trileris
Vertimas: Lietuvių
Išleidimo metai: 2008
Trukmė: 1 h 26 min
Aktoriai: Ving Rhames, Mena Suvari, Michael Welch, Annalynne McCord, Stark Sands, Nick Cannon, Christa Campbell, Taylor Hoover, Vanessa Johansson
Režisierius: Steve MinerAprašymas:
Be Leadville, Koloradas, kapitonas Rodas ir jo kariuomenė ruoniai miestą yra gripo tipo epidemija. Vietiniai gyventojai negali palikti miestelio ir Pine Valley medicinos centro yra daug žmonių su sergančiais žmonėmis. Kapralas Asta Bowman gimė ir užaugo Leadville ir eina į savo namus su Privatūs Bud Crain aplankyti savo motiną. Sara mano, kad jos motina susirgo ir mano jai vietos ligoninę. Tačiau sergantys žmonės staiga paversti kūnu valgyti, greitai judančius zombius kurie puola neužkrečiama žmonėms. Sara, \"Bud\" ir privačioje Salazar gauti jeep ir galvą į miestą išeiti pabėgti iš numirusių. Sara girdi jos brolis, Trevor, dėl radijo balsas ir yra priverstas vykti į radijo stotį, kur Trevoras yra paslėpta su savo mergina Nina. Išlikusių gyvų diskų grupės izoliuotas Nike gamyklos ieško pastogę, kur jie sužino, požeminės kariuomenės bazę.

pagalba


  • Jei stringa, neįšeina pažiūrėti - spausk čia <---

  • Informacija
    Mielas klausytojau. Tu čia esi kaip neregistruotas vartotojas.
    Mes siūlome tau užsiregistruoti arba tiesiog prisijungti naudojant savo prisijungimo duomenis, tam, kad galėtum įkelti bei komentuoti norimas naujienas.
       
    No Rights Reserved 2008-2010