Reklama
NavigacijaReklama
Meniu
Pagrindinis » Fimai Lietuvių kalba » Katės ir šunys 2: kačių kerštas / Cats & Dogs: The Revenge of Kitty Galore (2010)
Katės ir šunys 2: kačių kerštas / Cats & Dogs: The Revenge of Kitty Galore (2010)
Bendra informacija:

Kategorija: Fimai Lietuvių kalba, Komedijos, Veiksmo
Kalba: Lietuvių
Trukmė: 82 min.
Žanras: Veiksmas, Šeimai, Komedija
Šalis: USA, Australia
Režisavo: Brad Peyton
Vaidina: James Marsden, Nick Nolte, Christina Applegate, Katt Williams, Bette MidlerAprašymas:
Amžius besitęsianti kova tarp kačių ir šunų nesiliauja ir šis pamišimas jau nuėjo per toli.Vyriausybinės organizacijos "Miau" slaptasis agentas Katinėlis užuodė maniakišką planą sukiršinti kates su šunimis ir paversti žmones vergais. Sfinksų veislės katinas, apsimetinėjantis nekaltais šuneliais, pagal slaptą informaciją strateguoja lemiamą puolimą.
Susidūrę su iki šiol negirdėtu grasinimu, katės ir šunys yra priversti sutelkti savo jėgas nemėgstamoje sąjungoje, kad išliktų. Pirmą kartą žmonijos istorijoje keturkojai įnamiai susivienys ir drauge gaudys tobulai išprotėjusį priešą ypač aštriais nagais.
Pagrindinis policijos šuo gavo nelengvą užduotį – surasti ir nukenksminti klastingiausią kačių šeimos atstovę. Kovoje su ja teks bendradarbiauti su kačių superagentais. Šnipų pradžiamokslį išėję džeimsbondiškieji šunyčiai ir čarlioangeliškos katytės mėgins susekti Katinėlį, jį sustabdyti, sudraskyti ir uždaryti į kalėjimą.

pagalba


  • Jei stringa, neįšeina pažiūrėti - spausk čia <---

  • Informacija
    Mielas klausytojau. Tu čia esi kaip neregistruotas vartotojas.
    Mes siūlome tau užsiregistruoti arba tiesiog prisijungti naudojant savo prisijungimo duomenis, tam, kad galėtum įkelti bei komentuoti norimas naujienas.
       
    No Rights Reserved 2008-2010