Reklama
NavigacijaReklama
Meniu
Pagrindinis » Fimai Lietuvių kalba » Rezerviniai farai / The Other Guys 2010
Rezerviniai farai / The Other Guys 2010
Bendra informacija:

Kategorija: Fimai Lietuvių kalba, Detektyvai, Komedijos, Veiksmo
Kalba: Lietuvių
Žanras: Komedijos, Kriminaliniai, Veiksmo.
Kalba: Lietuvių
Išleidimo metai: 2010
Trukmė: 1h47min
Režisierius: Adam McKay.
Aktoriai: Derek Jeter, Samuel L. Jackson, Dwayne Johnson, Eva Mendes, Larnell Stovall, Jalil Jay Lynch, Roy T. Anderson, Andrew Secunda, Sara Chase, David Gideon, Joshua Church, Rob Riggle, Damon Wayans Jr., Michael Keaton, Will Ferrell.Aprašymas:
Niujorko policijos departamento detektyvai Kristoferis Densonas ir P. K. Haismitas – patys kiečiausi ir mylimiausi Niujorko policininkai. Jie tarsi mažus vaikus už pakarpos purto visus nusikaltėlius, šluodami savo kelyje viską ir netgi gadindami Niujorko miesto nuosavybę, tačiau niujorkiečiai – o ypač moteriškosios lyties - juos tiesiog dievina. Jie nesitatuiruoja – kiti vyrai darosi jų tatuiruotes.

Tame pačiame skyriuje dirba ir detektyvai Alenas Gemblas ir Teris Hoicas. Tikriausiai esate matę juos Densono ar Haismito nuotraukų antrame plane - jie paprastai būna kvailomis išraiškomis. Jie – visiška tokių policininkų kaip Densonas ir Haismitas priešingybė. Jie - liurbiai. Jie – rezerviniai farai. Tačiau kiekvieno faro gyvenime išaušta diena, kai jis gali nuveikti žygdarbį. Netrukus tokios dienos sulaukia ir Gemblas su Hoicu. Jie imasi iš pirmo žvilgsnio visiškai neišskirtinės ir nepavojingos bylos, su kuria prasidėti nenori nė vienas kitas faras. Tačiau greitai paaiškėja, jog tai gali būti didžiausias nusikaltimas Niujorko istorijoje. Tai Gemblo ir Hoico šansas, tik ar jie sugebės juo pasinaudoti?..

pagalba


  • Jei stringa, neįšeina pažiūrėti - spausk čia <---

  • Informacija
    Mielas klausytojau. Tu čia esi kaip neregistruotas vartotojas.
    Mes siūlome tau užsiregistruoti arba tiesiog prisijungti naudojant savo prisijungimo duomenis, tam, kad galėtum įkelti bei komentuoti norimas naujienas.
       
    No Rights Reserved 2008-2010