Reklama
NavigacijaReklama
Meniu
Pagrindinis » Fimai Lietuvių kalba » Širdžių ėdikas / Heartbreaker / L'arnacoeur (2010)
Širdžių ėdikas / Heartbreaker / L'arnacoeur (2010)
Bendra informacija:

Kategorija: Fimai Lietuvių kalba, Romantiniai, Komedijos
Kalba: Lietuvių

Trukmė: 1:44:50
Žanras: Komedija, Romantinis

Režisavo: Pascal Chaumeil.
Aktoriai: Romain Duris, Vanessa Paradis, Julie Ferrier, François Damiens, Héléna Noguerra, Andrew Lincoln, Jacques Frantz, Amandine Dewasmes, Jean-Yves Lafesse, Jean-Marie Paris, Tarek Boudali, Geoffrey Bateman, Philippe Lachaux, Natasha Cashman, Hiromi Asai.


Aprašymas:
Patrauklus, šmaikštus, atletiškas Aleksas moka prisibelsti iki moters širdies per vienintelį pasimatymą. Talentingasis viliotojas su gudria seserimi siūlo ypatingai delikačią paslaugą - efektyviai išskirti bet kurią porą. Bet darbus jie pradeda tik su viena sąlyga - bent vienas iš partnerių turi jaustis nelaimingas. Vienas turtuolis pasisamdo šiuos meilės profesionalus, kad nutrauktų artėjančias dukters ir jam įgrisusio būsimojo žento sutuoktuves. Iki maršo prie altoriaus liko tik savaitė ir abu jaunavedžiai patenkinti laukia svarbiausios savo šventės. Užduotis juos išskirti atrodo neįmanoma, tačiau prasiskolinusį Aleksą keisti principus prispaudžia pinigų reikalaujančių gangsterių grasinimai.

pagalba


  • Jei stringa, neįšeina pažiūrėti - spausk čia <---

  • Informacija
    Mielas klausytojau. Tu čia esi kaip neregistruotas vartotojas.
    Mes siūlome tau užsiregistruoti arba tiesiog prisijungti naudojant savo prisijungimo duomenis, tam, kad galėtum įkelti bei komentuoti norimas naujienas.
       
    No Rights Reserved 2008-2010