Reklama
NavigacijaReklama
Meniu
Pagrindinis » Fimai Lietuvių kalba » Bibliotekininkas: likimo ieties beiškant / The Librarian: Quest for the Spear (2004)
Bibliotekininkas: likimo ieties beiškant / The Librarian: Quest for the Spear (2004)
Bendra informacija:

Kategorija: Fimai Lietuvių kalba, Romantiniai, Fantastiniai, Komedijos, Trileriai, Dramos
Kalba: Lietuvių

Trukmė: 1:30:54
Žanras: Drama, Komedija, Trileris, Fantastinis, Veiksmas, Romantinis

Režisavo: Peter Winther
Aktoriai: Noah Wyle, Sonya Walger, Bob Newhart, Kyle MacLachlan, Kelly Hu...


Aprašymas:
Poliglotas ir visažinis Flinas Karsenas, turintis 22 aukštojo mokslo diplomus, įsidarbina įžymioje Niujorko Viešojoje bibliotekoje. Tik išrinktieji žino, kad slaptuose kambariuose saugoma daug senovinių artefaktų ir neįkainuojamų lobių, tarp kurių – Ekskaliburo kardas, Pandoros skrynia, garsiosios „Monos Lizos" originalas (Luvre kaba tik kopija) ir kt. Flinas turės tapti jų Saugotoju. Netrukus Karsenas susidurs su gresmingos Gyvatės Brolijos nariais, kurie pavogia iš bibliotekos slaptavietės Likimo Ieties fragmentą, o Likimo ietis suteikia jo savininkui teisę valdyti visą pasaulį. Norėdami sutrukdyti Brolijai, Flinui ir jo žaviai kolegei Nikolei teks nukeliauti į Pietų Amerikos džiungles ieškoti likusias Ieties dalis. Jų laukia daugybė pavojingų ir kvapą gniaužiančių nuotykių, kurių pavydėtų net Indiana Džonsas.

pagalba


  • Jei stringa, neįšeina pažiūrėti - spausk čia <---

  • Informacija
    Mielas klausytojau. Tu čia esi kaip neregistruotas vartotojas.
    Mes siūlome tau užsiregistruoti arba tiesiog prisijungti naudojant savo prisijungimo duomenis, tam, kad galėtum įkelti bei komentuoti norimas naujienas.
       
    No Rights Reserved 2008-2010