Reklama
NavigacijaReklama
Meniu
Pagrindinis » Fimai Lietuvių kalba » Ko nori mergina / What a Girl Wants (2003)
Ko nori mergina / What a Girl Wants (2003)
Bendra informacija:

Kategorija: Fimai Lietuvių kalba, Romantiniai, Komedijos, Nuotykių, Šeimai, Dramos
Kalba: Lietuvių

Trukmė: 105 min.
Žanras: Drama, Komedija, Nuotykiai, Šeimai, Romantinis
Šalis: USA
Režisavo: Dennie Gordon
Aktoriai: Amanda Bynes, Colin Firth, Kelly Preston, Eileen Atkins, Anna Chancellor …


Aprašymas:
Jauna amerikietė Dafnė vienose vestuvėse pamačiusi jaudinantį dukters ir tėtės šokį, nutaria susirasti ir savo tėvelį. Ji atvyksta į Angliją, kur jos tėvas yra garsus Anglijos politikas, turtingas aristokratas Lordas Henris Dashwood'as. Jis niekuomet negyveno su Dafnės mama Libby Reynolds ir net neįtarė, kad turi gražuolę dukrą.

Dabar Libby ir Henrio dukteriai 19-ka ir ji savarankiškai nutarė, kad yra pasirengusi artimiau susipažinti su tėvu, nes jau žino "ko nori mergina". Lordas Henris buvo lengvai šokiruotas, išvydęs dukrą, tačiau gana greitai susitvardė ir netrukus įtraukė "naują" dukrą į savo vasaros planus. Netrukus mergina buvo pristatyta tėvo sužadėtinei, ambicingai šiuolaikinei damai Glynnis ir netikrai seseriai, išlepintai paauglei Clarrisai.

Dafnė Anglijoje patenka į aristokratišką aplinką, kur merginos amerikietiški papročiai stulbina aplinkinius, ypač Anglijos tradicijas puoselėjančius šeimos narius: Dafnė kitaip rengiasi, pernelyg nevaržomai elgiasi, pasirenka "netinkamus" draugelius, svaidosi netinkamais tekstais ir dar daro daugelį nepriimtinų dalykų. Britanijoje Dafnė sutinka vaikiną Ian'ą, kuris žavisi laisva merginos dvasia...

Kaip Dafnei seksis bendrauti su tėvu, turint galvoje tokius žodžius: "Jokių apsikabinimų, brangioji. Esu britas. Mes demosntruojame prieraišumą tik šunims ir žirgams", pamatysite nuotaikingoje Pelenės istorijoje "Ko nori mergina".

pagalba


  • Jei stringa, neįšeina pažiūrėti - spausk čia <---

  • Informacija
    Mielas klausytojau. Tu čia esi kaip neregistruotas vartotojas.
    Mes siūlome tau užsiregistruoti arba tiesiog prisijungti naudojant savo prisijungimo duomenis, tam, kad galėtum įkelti bei komentuoti norimas naujienas.
       
    No Rights Reserved 2008-2010