Reklama
NavigacijaReklama
Meniu
Pagrindinis » Fimai Lietuvių kalba » Savaitgalis neišvengiamai / Weekend inevitably (2008)
Savaitgalis neišvengiamai / Weekend inevitably (2008)
Bendra informacija:

Kategorija: Fimai Lietuvių kalba, Dokumentiniai
Kalba: Lietuvių

Trukmė: 32 min.
Žanras: Dokumentika

Režisavo: Silvija Vilkaitė
Aktoriai: Vidis, Boo, Kotryna


Aprašymas:
Naktinio gyvenimo filosofija. Žmonių, dirbančių dieną, kad švęstų naktį, gyvenimo ideologija. Bemiegės naktys, rytinės akistatos su vienatve ir vis besisukantis gyvenimo ratas. Trys geri draugai yra neatsiejama kiekvieno vakarėlio dalis. Kaip individai, jie skirtingi, bet juos sieja tas pats draugų ratas. Jie įdomūs savo įpročiais, savo gyvenimo taisyklėmis, savo vienišumu, savo filosofija, kuri kiekvieną savaitgalį, kad ir kas atsitiktų, juos surenka prie bendro baro stalo. O po savaitgalių tenka tiesiog egzistuoti. Tai tarsi besisukantis vinilinis gyvenimo ratas, kurį kiekvienas iš personažų pateisina savaip.
Filmo kūrėjai siekė natūralumo. Visi trys filmo personažai kūrybinei grupei atidavė savo butų raktus - operatorius su kamera galėjo laisvai stebėti ir pasiruošimą savaitgaliui, ir net rytinius filosofinių minčių protrūkius dar gulint lovoje po triukšmingo vakarėlio.

pagalba


  • Jei stringa, neįšeina pažiūrėti - spausk čia <---

  • Informacija
    Mielas klausytojau. Tu čia esi kaip neregistruotas vartotojas.
    Mes siūlome tau užsiregistruoti arba tiesiog prisijungti naudojant savo prisijungimo duomenis, tam, kad galėtum įkelti bei komentuoti norimas naujienas.
       
    No Rights Reserved 2008-2010