Reklama
NavigacijaReklama
Meniu
Pagrindinis » Fimai Lietuvių kalba » Uošvio tvirtovė / Guess Who (2005)
Uošvio tvirtovė / Guess Who (2005)
Bendra informacija:

Kategorija: Fimai Lietuvių kalba, Romantiniai, Komedijos
Kalba: Lietuvių
Premjera: Kovo 25, 2005
Premjera Lietuvoje: Birželio 3, 2005
Indeksas: N7
Trukmė: 106 min.
Žanras: Komedija, Romantinis
Šalis: USA
Režisavo: Kevin Rodney Sullivan
Vaidina: Bernie Mac, Ashton Kutcher, Zoe Saldana, Judith Scott, Hal Williams …Aprašymas:
Jokių kompromisų - toks yra pasiturinčio Persio Džounso (akt. Bernie�?is Macas) šūkis, kai kalbama apie jo gražuolės dukters Terezos (akt. Zoe Saldana) ateitį. Todėl būkite tikri – dar prieš susipažindamas su jos naujausiu susižavėjimo objektu, rūpestingas tėtušis kruopščiai surinko apie jį visą įmanomą informaciją.

Ir ką gi? Teoriškai jaunasis Saimonas Grynas (akt. Ashtonas Kutcheris) – puiki pora jo „mažai mergytei“. Puikus darbas, stabilios ir anaiptol nemenkos pajamos, sumaniai pasirinktos investicijos, daug žadanti ateitis… Taip, šis vyrukas tikrai nepanašus į tuos nevykėlius, su kuriais Tereza susitikinėjo praeityje.

Tiesa, yra vienas „bet“, apie kurį Persio Džounso informacijos šaltiniai nutylėjo. Saimonas Grynas – baltasis! Džounsų šeimos odos spalva, kaip jau turbūt supratote, – juodesnė už tamsiausią naktį. Tiesą sakant, tai gal ir nebūtų problema, nes Persis Džounsas – ne koks nors rasistas… Žinoma, tik tuo atveju, jei Saimonas Grynas nepuoselėja vilčių vesti jo Terezos. Bėda, jog būtent tai jis ir ketina padaryti!

pagalba


  • Jei stringa, neįšeina pažiūrėti - spausk čia <---

  • Informacija
    Mielas klausytojau. Tu čia esi kaip neregistruotas vartotojas.
    Mes siūlome tau užsiregistruoti arba tiesiog prisijungti naudojant savo prisijungimo duomenis, tam, kad galėtum įkelti bei komentuoti norimas naujienas.
       
    No Rights Reserved 2008-2010