Reklama
NavigacijaReklama
Meniu
Pagrindinis » Fimai Lietuvių kalba » 11:14 (2003)
11:14 (2003)
Bendra informacija:

Kategorija: Fimai Lietuvių kalba, Komedijos, Trileriai
Kalba: Lietuvių
metai:
2003

trukmė:
86 min
žanras:
Komedijos, Trileriai

imdb:
7.2 (39,224 balsai)

režisierius:
Greg Marcks

aktoriai:
Henry Thomas, Blake Heron, Barbara Hershey, Clark GreggAprašymas:
Netrukus šalia įvykio vietos sustoja dar vienas automobilis, kurį vairuoja miestelyje gyvenanti moteris vardu Norma. Pagal jos versiją Džekas važiuoja per Middletono miestelį, nesivaržydamas vartoja alkoholį ir dar kalbasi mobiliuoju telefonu.

23 val. 14 min. automobilis į kažką staiga atsitrenkia. Vos išlipęs iš automobilio Džekas pamato šokiruojantį vaizdą ir įsitikina, kad pats pervažiavo ant kelio gulėjusio žmogaus galvą. Gerokai apsvaigęs jaunuolis ryžtasi paslėpti pagrindinį įkaltį - suvynioja neatpažįstamai sužaloto nukentėjusio kūną ir įmeta į bagažinę.

Džekas galėjo atsitrenkti į elnią, nes šie miško gyvūnai yra įpratę dažnai pereiti būtent tą kelio ruožą. Moteris primygtinai pasiūlo paskambinti į policiją, kad dar būtų įmanoma išgelbėti galbūt miške klaidžiojantį sunkiai sužeistą žvėrį.

Po kelių minučių atvykęs pareigūnas Hanaganas yra nelinkęs ilgai aiškintis - ką tik netoliese jam teko numalšinti užsiplieskusį susirėmimą, kurio du dalyviai sėdi policijos automobilyje ant užpakalinės sėdynės. Hanaganui jau pabodo per tokį trumpą laikotarpį trečią kartą dėstyti sulaikomo asmens teises, tad apsiriboja tik surišdamas Džeko rankas plastikine virve.

Greitai pradeda aiškėti, kad tą patį vakarą beveik 23 val. 14 min. mažame miestelyje, buvo negailestingai nužudyti du žmonės, vienas jaunuolis absurdiškomis ir žiauriomis aplinkybėmis neteko lytinio organo, o vieną moterį sužeidė nepažįstamojo paleistas šūvis.

Kaip tuos pačius įvykius matė greitį pamėgęs jaunas motociklininkas Aaronas ar gan originaliai linksmintis įpratę trys jaunuoliai?

Kaip viską vertina skirtingose miestelio vietose įvykusių incidentų liudininkais tapusi parduotuvės kasininkė Bazi ar pinigų abortui karštiligiškai ieškantis jos bendradarbis Dafis?

O gal viskas buvo taip, kaip sakė ramių sutuoktinių Normos ir Frenko dukrelė Šeri - visam tyliam miesteliui teikianti sekso paslaugas?

pagalba


  • Jei stringa, neįšeina pažiūrėti - spausk čia <---

  • Informacija
    Mielas klausytojau. Tu čia esi kaip neregistruotas vartotojas.
    Mes siūlome tau užsiregistruoti arba tiesiog prisijungti naudojant savo prisijungimo duomenis, tam, kad galėtum įkelti bei komentuoti norimas naujienas.
       
    No Rights Reserved 2008-2010