Reklama
NavigacijaReklama
Meniu
Pagrindinis » Fimai Lietuvių kalba » Aukštuomenės klubas / Café Society (2016)
Aukštuomenės klubas / Café Society (2016)
Bendra informacija:

Kategorija: Fimai Lietuvių kalba, Romantiniai, Komedijos, Dramos
Kalba: Lietuvių
metai:
2016

trukmė:
96 min
žanras:
Komedijos, Dramos, Romantiniai

imdb:
6.7 (44,351 balsai)

režisierius:
Woody Allen

aktoriai:
Steve Carell, Sheryl Lee, Todd Weeks, Paul SchackmanAprašymas:
Prabanga tviskančiame kino pasaulyje Filas (aktorius Steve?as Carell?as) jaučiasi kaip žuvis vandenyje. Vienintelis šio žinomo, įtakingo ir gerbiamo Holivudo agento žodis gali iškelti ar sugriauti karjeras, idėjas paversti rezultatu, o svajones – realybe. Paprašytas sesers, Filas imasi globoti iš Niujorko į Los Andželą atvykusį savo sūnėną Bobį (akt. Jesse Eisenberg?as), trokštantį įsitvirtinti šioje svajonių kalvėje. Prie vaikino globos prisideda ir Filo sekretorė Vonė (akt. Kristen Stewart), naivų Holivudo šlovinimą jau senokai palikusi praeityje. Mergina greitai atšaldo ir Bobio susižavėjimą, parodydama vaikinui, kad ne viskas auksas, kas auksu žiba.

Protingas ir nuovokus jaunuolis mokosi greitai ir, nutaręs, kad geriau žvirblis saujoje, sugrįžta į Niujorką, kur imasi vadovauti savo mafijozui broliui priklausančiam klubui „Cafe Society“. Ar tai yra tas gyvenimas, kokio jis visada troško? Ar Holivudo bacila ir Los Andžele įgyta patirtis bei gyvenimiškos pamokos leis Bobiui atsikratyti vaikiško naivumo ir realybę pamatyti tokią, kokia ji yra?

pagalba

  • Jei stringa, neįšeina pažiūrėti - spausk čia <---

  • Informacija
    Mielas klausytojau. Tu čia esi kaip neregistruotas vartotojas.
    Mes siūlome tau užsiregistruoti arba tiesiog prisijungti naudojant savo prisijungimo duomenis, tam, kad galėtum įkelti bei komentuoti norimas naujienas.
       
    No Rights Reserved 2008-2010