Reklama
NavigacijaReklama
Meniu
Pagrindinis » Fimai Lietuvių kalba » Aleksandras ir baisiai, labai siaubingai nesėkminga diena / Alexander and the Terrible, Horrible, No Good, Very Bad Day (2014)
Aleksandras ir baisiai, labai siaubingai nesėkminga diena / Alexander and the Terrible, Horrible, No Good, Very Bad Day (2014)
Bendra informacija:

Kategorija: Fimai Lietuvių kalba, Komedijos
Kalba: Lietuvių
Aktoriai: Bella Thorne, Steve Carell, Jennifer Garner, Dick Van Dyke, Jennifer Coolidge
Režisierius: Miguel Arteta
Metai 2014
Kokybė: Gera (DVDRip)
Trukmė: 1h 21 min.Aprašymas:
Posakis išlipti iš lovos ne ta koja – ne iš piršto laužtas. Kam gi neteko patirti dienų, kai vieną nesėkmę keičia kita, todėl pasiruoškite – jūsų laukia baisiai, labai siaubingai nesėkminga istorija nuotaikingoje komedijoje visai šeimai.

Darnios šeimos gerą berniuką – vienuolikmetį Aleksandrą – ištinka blogiausia diena gyvenime. Viskas tądien jam klojosi ne taip, kaip turėtų: lipdamas iš lovos paslydo ant riedlentės, pusryčiaujant jo broliai dribsnių dėžutėse rado smagių prizų, o Aleksandras… tik dribsnių. Nieko gero nežadėjo ir nesusipratimai mokykloje.

Nusivylimą šia baisia ir siaubingai nesėkminga diena berniukui dar pakursto ir vakarienė su šeima. Pasirodo, jiems tądien sekėsi puikiai. Taigi, vienintelis šeimos nelaimėlis Aleksandras?!

pagalba


  • Jei stringa, neįšeina pažiūrėti - spausk čia <---

  • Informacija
    Mielas klausytojau. Tu čia esi kaip neregistruotas vartotojas.
    Mes siūlome tau užsiregistruoti arba tiesiog prisijungti naudojant savo prisijungimo duomenis, tam, kad galėtum įkelti bei komentuoti norimas naujienas.
       
    No Rights Reserved 2008-2010