Reklama
NavigacijaReklama
Meniu
Pagrindinis » Fimai Lietuvių kalba » Asteriksas ir Obeliksas Jos Didenybės tarnyboje / Astérix et Obélix: Au service de Sa Majesté (2012)
Asteriksas ir Obeliksas Jos Didenybės tarnyboje / Astérix et Obélix: Au service de Sa Majesté (2012)
Bendra informacija:

Kategorija: Fimai Lietuvių kalba, Komedijos, Nuotykių
Kalba: Lietuvių
Metai: 2012
Režiserius: Laurent Tirard
Žanras: Komedija / Nuotykių
Aktoriai: Gérard Depardieu, Edouard Baer, Fabrice Luchini, Catherine Deneuve, Guillaume GallienneAprašymas:
Vedami Julijaus Cezario romėnai nesunkiai užgrobia Britaniją. Tačiau vienas mažas kaimelis vis dar priešinasi imperijos invazijai. Su lyg kiekviena diena kaimo vyrų jėgoms senkant, Karalienė pasiunčia savo patikimąjį tarną Antiklimaksą į Galiją, kur kitas kaimelis garsėja romėnų snukių daužymu.

Tuo tarpu Asteriksui su Obeliksu patikėta kita svarbi misija: iš niekam tikusio vėjavaikio ir rakšties užpakalyje, kuriam rūpi tik mergos ir muzika, genties vado sūnėno padaryti tikrą galą.

O niekas taip negrūdina vyro, kaip kelionės ir mūšiai, tad davę statinę savo magiško gėrimo, kartu su plevėsa Justforkiksu, Asteriksas ir Obeliksas keliauja padėti pusbroliui į Britaniją, kur, deja, prarasta statinė, įniršęs Cezaris, vikingai ir gražuolė Antiklimakso sužadėtinė sumaišo visas kortas Justforkikso metamorfozei.

pagalba


  • Jei stringa, neįšeina pažiūrėti - spausk čia <---

  • Informacija
    Mielas klausytojau. Tu čia esi kaip neregistruotas vartotojas.
    Mes siūlome tau užsiregistruoti arba tiesiog prisijungti naudojant savo prisijungimo duomenis, tam, kad galėtum įkelti bei komentuoti norimas naujienas.
       
    No Rights Reserved 2008-2010