Reklama
NavigacijaReklama
Meniu
Pagrindinis » Fimai Lietuvių kalba » Lėlės / Dolls (2002)
Lėlės / Dolls (2002)
Bendra informacija:

Kategorija: Fimai Lietuvių kalba, Romantiniai, Dramos
Kalba: Lietuvių
Žanras: Drama, Romantinis
Šalis: Japan
Režisavo: Takeshi Kitano
Vaidina: Miho Kanno, Hidetoshi Nishijima, Tatsuya Mihashi, Chieko Matsubara, Kyko Fukada …Aprašymas:
Filmą sudaro trys tarpusavyje susipynusios, liūdnos ir sentimentalios istorijos, kurių veiksmas vystosi Japonijoje. Matsumoto beprotiškai įsimyli Sawako ir ruošiasi vedyboms, tačiau kankinančios mintys apie atsakomybę partnerei ir būsimai šeimai priverčia jį padaryti lemtingą klaidą. Susikibę rankomis įsimylėjeliai be tikslo keliauja po nepaprasto grožio vietas ir ieško to, ką jie jau prarado. Hiro yra Jakudza mafijos bosas. Prieš 30 metų jis buvo neturtingas ir beprotiškai įsimylėjęs
valstietis. Norėdamas prisiminti tuos laikus, jis ryžtasi dar kartą aplankyti tas vietas, kuriose susitikdavo su mylimaja. Haruna yra populiari popdainininkė. Nors jai netrūksta populiarumo ir gerbėjų dėmesio, tačiau mergina jaučiasi labai vieniša. Nelaimingo atsitikimo metu patyrusi veido traumą, ji valandų valandas praleidžia žiūrėdama į ošiančią jūrą, kol vieną dieną dainininkę aplanko ištikimiausi jos fanai.

pagalba


  • Jei stringa, neįšeina pažiūrėti - spausk čia <---

  • Informacija
    Mielas klausytojau. Tu čia esi kaip neregistruotas vartotojas.
    Mes siūlome tau užsiregistruoti arba tiesiog prisijungti naudojant savo prisijungimo duomenis, tam, kad galėtum įkelti bei komentuoti norimas naujienas.
       
    No Rights Reserved 2008-2010