Reklama
NavigacijaReklama
Meniu
Pagrindinis » Fimai Lietuvių kalba » 9/11 pagal Farenheitą / Fahrenheit 9/11 (2004)
9/11 pagal Farenheitą / Fahrenheit 9/11 (2004)
Bendra informacija:

Kategorija: Fimai Lietuvių kalba, Dokumentiniai
Kalba: Lietuvių
Žanras: Dokumentinis
Šalis: USA
Režisavo: Michael Moore
Vaidina: Ben Affleck, Stevie Wonder, George W. Bush, James Baker III, Richard Gephardt …Aprašymas:
Režisierius sumaniai naudoja archyvinę ir dėl nesuprantamų priežasčių niekur nerodytą medžiagą, kurios pagrindiniais herojais yra George'as W. Bushas, jo tėvas George'as Bushas, ištikimiausi patarėjai Dickas Cheney, Colinas Powellas, Donaldas Rumsfeldas, Condoleezza Rice, Johnas Ashcroftas, buvęs JAV prezidentas Billas Clintonas, buvęs Irako diktatorius Saddamas Husseinas, labiausiai ieškomas teroristas Osama bin Ladenas ir kiti žinomi asmenys.

Žiūrėdami filmą sužinosite, ką George'as W. Bushas darė tą akimirką, kai arabų teroristai nukreipė užgrobtus lėktuvus į Pasaulinio prekybos centro dangoraižius ir kiek savo prezidentavimo laiko jis skyrė atostogoms.

Michaelas Moore'as pateikia pritrenkenčią informaciją, kad Osamos bin Ladeno brolis kartu su Saudo Arabijos šeichais investavo 860 mlrd. JAV dol. Amerikos teritorijoje ir turi bendrą verslą su dabartinio JAV prezidento tėvu. Įdomiausia, kad praėjus vos 2 dienoms po rugsėjo 11 d. tragedijos George'as W.Bushas paslapčia susitiko su ... Saudo Arabijos ambasadoriumi, o po to pasistengė, kad Bin Ladenų šeimos nariai kuo greičiau išvyktų iš Amerikos.

Baltųjų rūmų vykdoma užsienio politika yra iliustruojama vaizdais apie Irake nužudytus vaikus ir jų motinų neviltį, sunkiai sužeistus, depresuotus ir likimo valiai paliktus amerikiečių karius, Irako kalėjimuose vykdomus žiaurius kankinimus ir t.t.

pagalba


  • Jei stringa, neįšeina pažiūrėti - spausk čia <---

  • Informacija
    Mielas klausytojau. Tu čia esi kaip neregistruotas vartotojas.
    Mes siūlome tau užsiregistruoti arba tiesiog prisijungti naudojant savo prisijungimo duomenis, tam, kad galėtum įkelti bei komentuoti norimas naujienas.
       
    No Rights Reserved 2008-2010