Reklama
NavigacijaReklama
Meniu
Pagrindinis » Fimai Lietuvių kalba » Alfis / Alfie (2004)
Alfis / Alfie (2004)
Bendra informacija:

Kategorija: Fimai Lietuvių kalba, Romantiniai, Komedijos, Dramos
Kalba: Lietuvių
Režisierius: Charles Shyer
Aktoriai: Jude Law, Jane Krakowski, Marisa Tomei, Omar Epps, Susan Sarandon, Sienna Miller, Nia Long, Gedde Watanabe, Dick Latessa, Renée Taylor
Žanras: Komedija, Drama, Romantinis
Pagamintas: 2004
Kalba: Lietuvių (profesionalus)Aprašymas:
Susipažinti, pasinaudoti, mesti... Šitai yra išgyvenusi turbut kiekviena mergina. Toks pat nepataisomas yra ir Alfis – pagrindinis komedijos „Alfis" herojus. Tai filosofuojantis plevėsa, moterų kolekcionierius, vakarėlių liūtas ir malonumų vergas! Jis blogas, bet žavus, todėl moterys prie jo lipte limpa. Vis dėlto vieną dieną išmuša teisybės valanda. Pagrindinio herojaus vaidmuo atiteko britui Jude?ui Law, kurio žydras ir gilias kaip jūra akis gerbėjos įsimylėjo pamačiusios „Šaltąjį kalną", „Priešą už vartų", Talentingąjį misterį Riplį" ir kt.Jo partnerės – taip pat ne iš kelmo spirtos merginos. Tai Jane Krakowski, geriau žinoma kaip garbanė Elein iš serialo „Eli Makbyl", Susana Sarandon („Ystviko raganos", „Telma ir Luiza") ir Marisa Tomei, mokiusi sekso paslapčių juostoje „Guru" ar sulaukusi M.Gibsono pagalbos filme „Ko nori moterys".

pagalba


  • Jei stringa, neįšeina pažiūrėti - spausk čia <---

  • Informacija
    Mielas klausytojau. Tu čia esi kaip neregistruotas vartotojas.
    Mes siūlome tau užsiregistruoti arba tiesiog prisijungti naudojant savo prisijungimo duomenis, tam, kad galėtum įkelti bei komentuoti norimas naujienas.
       
    No Rights Reserved 2008-2010