Reklama
NavigacijaReklama
Meniu
Pagrindinis » Fimai Lietuvių kalba » Nenugalimieji: narsos įstatymas / Act of Valor (2012)
Nenugalimieji: narsos įstatymas / Act of Valor (2012)
Bendra informacija:

Kategorija: Fimai Lietuvių kalba, Nuotykių, Veiksmo, Trileriai
Kalba: Lietuvių
Metai: 2012
Žanras: Veiksmas, Nuotykiai, Trileris
Šalis: USA
Režisavo: Scott Waugh, Mike McCoy
Vaidina: Alexander Asefa, Andrea Castro, Jason Cottle, Aurelius DiBarsanti, Timothy Gibbs…Aprašymas:
Drąsa. Ištikimybė. Garbė.

Jie nesitiki, kad šeimos supras, kodėl jie tai daro. Jie tik viliasi, kad artimieji su tuo susitaikys, o jiems grįžus namo – viskas buvo taip, kaip buvo prieš išvykstant...

Nesumeluota JAV karinio jūrų laivyno „jūros ruonių“ kasdienybė filme „Nenugalimieji: narsos įstatymas“ atskleidžiama tokia, kokia yra iš tiesų. Visi juostos personažai sukurti remiantis realių karių prototipais, filme rodomos taktikos išbandytos tikrose karinėse misijose, tikri net ginklai!

Dviejų režisierių tandemas Scottas Waughas ir Mike'as McCoy 2007 metais filmavo tikras JAV karinio jūrų laivyno misijas. Ši patirtis jiems leido ne tik iš arti pamatyti realią karinio laivyno kasdienybę, bet ir susipažinti su šimtais karių ir kraują stingdančiomis jų istorijomis. Daugybę valandų praleidę ten, kur pakliūti leidžiama ne kiekvienam, jie nusprendė, tai, ką pamatė ir patyrė – papasakoti ir žiūrovams.

Stengdamiesi filmui suteikti kuo daugiau autentiškumo, į filmą jie pakvietė ne tik profesionalius aktorius (Alexanderas Asefa („Žaliasis žibintas 3D“, „Myliu tave, Filipai Morisai“), Andrea Castro („Mama į skolą“), Jasonas Cottle („Vestuvių dainininkas“, „Uodega vizgina šunį“), bet ir tikrus karius!

Kosta Rikoje misiją vykdę du CŽV agentai pakliūna į pasalą. Vienas jų nužudomas, o agentė Morales (akt. Roselyn Sanchez) paimama į nelaisvę. Jos išvaduoti pasiunčiami kiečiausi JAV kariai – karinio laivyno „jūrų ruoniai“. Vykdydami šią misiją, jie supras, kad padėtis gerokai rimtesnė nei buvo manyta iš pradžių – viskam pasiryžusi teroristinė grupuotė ruošia ataką prieš Ameriką. Ar „ruoniams“ pavyks juos sustabdyti? Ar pavyks išgelbėti įkaitę? Ar visi grįš namo?..

pagalba


  • Jei stringa, neįšeina pažiūrėti - spausk čia <---

  • Informacija
    Mielas klausytojau. Tu čia esi kaip neregistruotas vartotojas.
    Mes siūlome tau užsiregistruoti arba tiesiog prisijungti naudojant savo prisijungimo duomenis, tam, kad galėtum įkelti bei komentuoti norimas naujienas.
       
    No Rights Reserved 2008-2010