Reklama
NavigacijaReklama
Meniu
Pagrindinis » Fimai Lietuvių kalba » Prarastasis Tamplierių Lobis / Tempelriddernes Skat (2006)
Prarastasis Tamplierių Lobis / Tempelriddernes Skat (2006)
Bendra informacija:

Kategorija: Fimai Lietuvių kalba, Nuotykių, Šeimai
Kalba: Lietuvių
Metai: 2006
Žanras: Nuotykiai, Šeimai
Aktoriai: Erik Holmey, Julie Grundtvig Wester, Christian Heldbo Wienberg, Nicklas Svale Andersen, Frederikke Thomassen, Peter Gantzler, Ulf Pilgaard, Kurt Ravn, Birgitte Simonsen, Bent Conradi, Søren Steen, Nis Bank-Mikkelsen, Jarl Forsmann, Joanna Sus Gren Hansen, Claus Nielsen
Režisierius: Kasper Barfoed
Kalba: LietuviųAprašymas:
1361 metai, Danijos karalius Valdemaras su savo vyrais artėja Visbio sienų link. Tuo pat metu jauna mergina Sigrid atskleidžia paslaptį, kaip nukeliauti iki fantastiško lobio. Ji neturi daug laiko – tuoj ją suims ir uždarys į bokštą, kadangi ji atsisakė atskleisti paslaptį kitiems. Po septynių šimtų metų keturiolikmetė Katrina ir jos draugai turi įminti Sigrid mįsles, kad surastų savo pagrobtą tėvą ir paslėptus turtus. Tuo pat metu baisioji Tamsos brolija artėja jų ir lobio link. Ar vaikams pavyks surasti Katrinos tėvą ir ar Sigrid sugrįš iš praeities jiems padėti? Tai puikus istorinis filmas visai šeimai ir vaikams.

pagalba


  • Jei stringa, neįšeina pažiūrėti - spausk čia <---

  • Informacija
    Mielas klausytojau. Tu čia esi kaip neregistruotas vartotojas.
    Mes siūlome tau užsiregistruoti arba tiesiog prisijungti naudojant savo prisijungimo duomenis, tam, kad galėtum įkelti bei komentuoti norimas naujienas.
       
    No Rights Reserved 2008-2010