Reklama
NavigacijaReklama
Meniu
Pagrindinis » Fimai Lietuvių kalba » Nemirtingieji / Immortel (2004)
Nemirtingieji / Immortel (2004)
Bendra informacija:

Kategorija: Fimai Lietuvių kalba, Fantastiniai, Veiksmo
Kalba: Lietuvių
Režisierius: Enki Bilal
Aktoriai: Joe Sheridan, Linda Hardy, Thomas Kretschmann, Charlotte Rampling, Frédéric Pierrot, Thomas M. Pollard, Yann Collette, Derrick Brenner, Olivier Achard, Paul Bandey, Paul Barrett, Geoffrey Carey, Leslie Clack, Lemmy Constantine
Žanras: Veiksmo / Fantastika
Pagamintas: 2004Aprašymas:
Amerika, 2095 metai. Kažkur trečiajame Niujorko lygmenyje, pavadintame Mažuoju Paryžiumi, gyvena liūdna mėlynplaukė Džilė Bioskop (Linda Hardy). Ji sapnuoja keistus sapnus ir turi neapsakomų galių, nes yra deivė. Džilė to dar nežino, tačiau Horas - dievas su sakalo galva - jau apkeliavo pusę visatos, kad galėtų su ja susitikti. Horas turi skubėti: gyventi jam liko tik septynias dienas, nes dievai jį nuteisė mirti. Prakeiktasis miesto labirintuose turi surastų Džilę ir ją suvilioti. Tačiau tai įgyvendinti jis gali tik persikūnijęs į žmogų.
Kūno tarpininku bus lemta tapti Alsidui Nikopoliui (Thomas Kretschmannas), prieš trisdešimtį metų nuteistam kalėti už tai, kad per daug sužinojo.

pagalba


  • Jei stringa, neįšeina pažiūrėti - spausk čia <---

  • Informacija
    Mielas klausytojau. Tu čia esi kaip neregistruotas vartotojas.
    Mes siūlome tau užsiregistruoti arba tiesiog prisijungti naudojant savo prisijungimo duomenis, tam, kad galėtum įkelti bei komentuoti norimas naujienas.
       
    No Rights Reserved 2008-2010